Op de eerste dag van onze jubileumweek speelde de Vrouwen 1 een jubileumwedstrijd. Ondanks de uitslag beleefden de speelsters van beide teams, de supporters en de organisatie een prachtige middag. Hierbij een aantal foto’s.

Voorafgaand aan de wedstrijd was er aandacht voor een initiatief in het kader van het 50-jarig jubileum. Initiatiefnemer Jarno Otter heeft in samenwerking met Jeroen Wemekamp (niet aanwezig bij opening) ons een schitterende toevoeging aan het sportpark – geheel kosteloos – aangeboden. Voor de entree van het hoofdveld zijn de woorden ‘Doar mut ’t op an‘ leesbaar op de tegels. Een laatste aansporing voordat het veld wordt betreden door de spelers. De strijdkreet komt oorspronkelijk van Sjaan Veneman, die het te pas en te onpas riep langs de kant van het veld. Een strijdkreet die binnen de club altijd heeft geleefd en mede door deze projectie altijd zal blijven leven.

Jarno en Jeroen, hartelijk bedankt!