Twidde verliest in matige wedstrijd.

Het Twidde is er niet in geslaagd om haar 2e bekerwedstrijd om te zetten in een overwinning.

Op het prachtige sportpark van FC Berghuizen mochten wij vandaag om 16:30 uur aftrappen.

In de eerste helft ging er meer fout dan goed bij het Twidde. Tel daar bij op een zeer warrig fluitende scheidsrechter en je hebt geen leuke 1e helft om naar te kijken. Al na 10 minuten kregen wij een vrije trap tegen omdat GJ zijn achterhoede neer wou zetten!!!
Hoogst vreemd te noemen! Helaas kwamen wij deze 1e helft niet echt tot voetballen Koen stopte nog een strafschop en er werden nog 3 “praatkaarten” aan onze kant uit gedeeld. In de 40ste minuut deden wij er nog een schepje bovenop door een te korte terugspeelbal
zo bij de tegenstander in te leveren. De dienstdoende spits van Berghuizen wist wel raad met dit buitenkansje.

Dat er het e.e.a. veranderen moest in de 2e helft was wel duidelijk.

Zo waren de eerste 20 minuten van de 2e helft aardig te noemen. Koen wist met een verre uittrap Bas alleen voor de keeper te zetten en deze ronde koeltjes af. Helaas stonden wij 5 minuten later alweer tegen een achterstand aan te kijken. Op het middenveld
werd er niet doortastend genoeg opgetreden. Hier wist Berghuizen optimaal van te profiteren. Na deze domper wist Bas 1 op 1 met de keeper niet de gelijkmaker op het scorebord te zetten. De wedstrijd kabbelde voort en Berghuizen wist met nog 2 van richting
veranderde schoten te scoren. Een terechte nederlaag tegen een leuke tegenstander.

Volgende week de laatste bekerwedstrijd thuis tegen Achilles’12.