Rabobank verduurzaming

Om de lokale leefomgeving te verduurzamen helpt Rabobank de eigenaren van maatschappelijke gebouwen bij het aanschaffen en installeren van zonnepanelen. Dit zijn gebouwen die klant zijn van Rabobank en de leefomgeving kenmerken. Als lid bepaal je mee welke maatschappelijke gebouwen Rabobank helpt met verduurzamen. De winnaars ontvangen de helft van de kosten voor aanschaf en installatie van zonnepanelen. Goed voor jou & goed voor jouw omgeving.

Wij als club hebben ons aangemeld voor deze actie en vragen daarom al onze leden (die lid zijn van de Rabobank natuurlijk) om hun stem op ons clubgebouw uit te brengen!!

Met jullie stem maken we goede kans om een substantiële bijdrage te winnen voor de aanschaf van zonnepanelen op ons clubgebouw…..dus stem op ons!

Stem via https://www.rabobank.nl/leden/maatschappelijke-gebouwen