Beste jeugdige dorpsbewoner!

Zoals al eerder aangekondigd is morgen (9 September) de officiële opening van het kunstgrasveld en het pannaveldje op het prachtige sportpark de Noppenweide. Wat is er nu leuker dan het inwijden van het kunstgrasveld door middel van een aantal leuke voetbalspellen!

Na de opening om 19.30 verplaatsen we ons naar het kunstgrasveld en hier zijn een aantal voetbalspellen uitgezet. Hier kan onder andere de snelheid van het schot gemeten worden met een heuse snelheidsmeter, een penalty genomen worden op de keepers van de eerste selectie en nog een paar mogelijkheden om de voetbalskills te tonen. Er zijn leeftijdscategorieën gemaakt dus iedereen heeft een mooie kans om tot grote hoogte te stijgen!

Jeugd van alle leeftijden is welkom! Ook personen die al wat ouder zijn, maar zich nog erg jeugdig voelen, mogen een poging wagen!

Komt allen!

Sportieve groeten,

V.V. Bruchterveld