Vroomshoopse boys Jo17 – Bruchterveld Jo17

Een wedstrijd wat alle kanten op kon gaan en gelukkig ging hij onze kant op.

Vanuit mijn positie waar ik stond kon ik niet echt goed in de wedstrijd komen, gewoon omdat ik aan de zijlijn stond en genoot van alle gezelschap om mij heen. De ouders die mee “moesten” i.v.m. het vervoer en ouders die altijd aan de zijlijn staan. Een gezellig clubje die er zaterdagmorgen ook achter kwam dat het wat kouder wordt en misschien verstandig zou zijn om de volgende keer iets rekening te houden met koude voeten…

Vanuit de zijlijn leek de wedstrijd een beetje rommelig, wat paniekerig en zelfs soms wat fysiek. We lieten ons een beetje meenemen in die manier van voetballen. De Vroomshoopse boys hebben in de eerste helft toch best wat kansen op een doelpunt gehad, maar gelukkig of ze schoten er naast of onze keeper Thijmen hield ze tegen…

Rust 0-0

Doordat we iets later aan de kant stonden, hadden we het doelpunt van Tim gemist. 0-1 Terwijl de jongens al weer druk bezig waren met aanvallen en verdedigen  stonden wij ons vorig weekend door te nemen. Waar we plotseling verrast werden door een penalty tegen… Thijmen dook in de goeie hoek maar miste de bal net. 1-1

Vanuit de zijlijn werd dapper aangemoedigd. Bruchterveld begon steeds meer momenten te pakken om te voetballen, om het voetballend op te lossen en naar voren te gaan! Thijs wist de bal bij Tim te krijgen en Tim werkte hem weer in de netten. 1-2..

Kort daarna mocht Ramon een vrije trap nemen die hij prachtig in de netten werkte.1-3..

Achterin bij ons moest ook best verdedigd worden, want die vroomshoopse boys weten niet van opgeven… regelmatig probeerden ze het doel te halen maar die werd goed weggewerkt door de verdediging. Toch hebben ze het net bereikt… 2-3  Aan de zijlijn was de spanning te snijden. Bruchterveld probeerde met mooie combinaties en prachtig samenspel toch weer ruimte te creëren om richting doel te komen. Door de inzet en de juiste werklust kun je ver komen en daar werden we ook voor beloont en wel door een prachtige goal van Jorben. Vanaf de middenlijn zo over de keeper in de netten!! Het was alsof de tijd eventjes stil stond, iedereen stond te kijken waar die bal terecht kwam en hij kwam waar hij hoorde!! 2-4 … Wat mooi en verdient! Jongens nog even volhouden, de 40 min zijn zo voorbij! Ze speelden iets langer dan 40 min dit i.v.m. blessures denk ik… voor ons net iets te lang. Maar goed het eindsignaal klonk en wij gaan weer met 3 pnt naar huis. Heerlijk 2-4 gewonnen….

Goed gedaan jongens!!