Jeugdindeling voor het seizoen 2024-2025
Hierbij presenteren wij de nieuwe jeugdindeling voor het aankomende seizoen bij v.v. Bruchterveld! Zoals ieder jaar was het weer een uitdaging om een passende indeling te maken, en we vragen daarom om ieders begrip. Als kleine vereniging zijn we afhankelijk van elkaars inzet en samenwerking om er een fantastisch seizoen van te maken. Het is juist deze gezamenlijke inspanning die Bruchterveld zo bijzonder maakt. Wij kijken ernaar uit om samen met jullie allemaal een succesvol en sportief seizoen te beleven.
Trainers gezocht voor MO17 en JO13
Om al onze jeugdteams optimaal te kunnen begeleiden, zijn wij nog op zoek naar gemotiveerde trainers voor de MO17 en JO13 teams. Als trainer bij v.v. Bruchterveld krijg je de kans om een belangrijke rol te spelen in de groei en ontwikkeling van onze jeugdspelers. Interesse? Neem dan contact met ons op via het telefoonnummer 0623500413.
Introductie van de Feeton App
Daarnaast zijn we verheugd aan te kondigen dat we vanaf het komende seizoen gebruik gaan maken van de Feeton app. Deze innovatieve app maakt het geven van trainingen veel eenvoudiger en minder tijdrovend. De Feeton app biedt een breed scala aan trainingsprogramma’s en oefeningen, waardoor trainers gemakkelijk en efficiënt trainingen kunnen plannen en uitvoeren. Meer weten? Kijk op https://www.feeton.eu/
Laten we er samen een fantastisch seizoen van maken!
MO17-1    (11×11)  JO13-1   (11×11)    JO11-1    (8×8)
Rixt ten Kate  Milan Meijerink  Luuk Meulenkamp 
Danica Kampherbeek  Daan Hultink  Jaron Meijerink
Lieke Veltink  Fabien Farjon  Joas Godeke 
Bianca Altena  Tijn Stoeten  Melle Altena 
Isa Rigterink  Sen Bruggink  Daan Lubbers 
Tess Vugteveen  Sam Richterink  Gido Kiers 
Kajsa Veneman  Just Spijker  Levi Sempel 
Fleur Wesselink  Sam Altena  Stijn Hultink 
Anna Olthof  Twan Beverborg  Thijs Altena 
Noa Richterink  Gijs Rottier  Jhens Muis 
Jula Veneman  Steyn ter Maat  Hesse Ramaker 
Tess Altena  Henri Meyerink 
Merel Wesselink  Stijn Veltink 
Dion Kiers 
Judith Hulzebosch 
JO9-1     (6×6) Mini’s      (4×4) 
Timo Huisjes  Jur Spijker 
Luka Mannessen  Thijs Otter 
Glen Ekkel  Tom Slot 
Mace Poortman  Jore Ramaker 
Jorian Meijerink  Milan Lubbers 
Gijs Meijerink  Mels Spijker 
Job Sempel   Senne Gerritsen 
Liam Albers