Bruchterveld 1 – HHC 4  1 – 8

Maandag 3 Oktober 2022

20:30 uur in Sporthal de ‘Slag’

Scheidsrechter: dhr. H. Eggengoor

 

Spelers: Wouter Huisjes (doel), Gerjon Otten, Marin Otter, Arno Godeke, Richard Snippe, Milan Eggengoor, Max Smit

Coach: Bernard Geertman en Tim van der Veen

Scoreverloop: 14e min 1-0 (Milan), hierna scoorde HHC over de rest van de minuten totaal 8 x.

De avond kende voor ons een drietal hoogtepunten. 1 het debuut van Henri Eggengoor als scheidsrechter van dienst. Een verdienstelijke pot gefloten, foutloos en rechtvaardig. 2e hoogtepunt het debuut van Milan, jaja de zoon van……. 3e hoogtepunt Milan maakt zijn eerste treffer in het eerste zaalvoetbalteam van VV Bruchterveld. Moet gezegd een prachtige goal!!! Tot zover de hoogtepunten van deze avond. HHC was een maatje te groot vanavond.

Op naar de volgende wedstrijd!