Gramsbergen 3 – Bruchterveld 1​ 10 – 7 (7-3)
Maandag 9 december 2019
21:15 uur in Sporthal De Binder
Scheidsrechter: naam niet bekend

Spelers: Bernard Geertman (doel), Martin Otter, Arno Godeke, Henri Eggengoor, Jarno de Weerd, Bas Waterink en Gert Nijeboer
Technische staf: Coach: Klaas Pullen en Tim v/d Veen

Scoreverloop: 2e min 0-1 (Martin), 3e min 1-1, 5e min 2-1, 8e min 3-1, 11e min 3-2 (Bas), 16e min 3-3 (ed), 18e min 4-3, 20e min 5-3, 22e min 6-3, 24e min 7-3, 27e min 8-3, 29e min 8-4 (Martin), 35e min 9-4, 37e min 9-5 (Henri), 38e min 9-6 (Henri), 46e min 10-6, 48e min 10-7 (Bas)

Vooraf hadden wij het er nog over. Gepromoveerd naar de 3e klasse en nog steeds niet verloren, terwijl het al december is. Een plekje net boven de middenmoot, dat staat mooi toch? De minste goals tegen, maar tja ook de minste goals voor. Toch knap nietwaar? Nou het werd een memorabele maandagavond in Gramsbergen, maar wel eentje om snel te vergeten. Nu maar hopen dat niemand dit verslag leest J.
Het begin van de wedstrijd was nog wel aardig, Martin maakte al snel 0-1. Gramsbergen herstelde dit snel en kwam via een paar rake schoten van afstand op een 3-1 voorsprong. Halverwege de 1e helft wisten wij nog langszij te komen via goals van onze oproepkracht Bas en een e.d.-tje. Vervolgens werden wij compleet overklast of was het ook een beetje geluk? Bijna alle ballen op onze goal gingen er in, strak geplaatst via paal of in de rebound. Moet erbij zeggen dat ze het slim speelden, af en toe een balletje scherp voorlangs onze goal en een speler die daar plots opdook. We werden overklast en keken aan het begin van de 2e helft tegen een 8-3 achterstand aan. Het was een kansloze missie geworden, maar we gaven niet op en kwamen iets beter in ons spel. Het was te laat dat wel, maar we wisten toch een aantal kansen te verzilveren. Door doelpunten van Martin, Henri (2x) en opnieuw Bas werd het uiteindelijk een enigszins draaglijke stand. Verliezen met 10-7, niet leuk, maar niet getreurd. Dit was ons eerste nederlaag, volgende week zullen we in Almelo moeten proberen om dat weer recht te zetten.