De tirolertent is alweer omgetoverd tot een WK-kantine, maar toch nog even een terugblik op afgelopen zaterdag;

Wat was het weer een geslaagd Novemberfest! De avond werd afgetrapt door tiroler-band ‘Die Stadlfreunde’ en daarna gingen de voetjes van de vloer met DJ Gerben. Financieel mogelijk gemaakt door de sponsor van de avond; Stukadoorsbedrijf Grootoonk uit Hardenberg. Daarnaast nog een grote pluim voor de Tricolore voor het organiseren, Daniek Meijerink in het bijzonder! En ten slotte een grote dank aan de barvrouwen voor het tappen van de biertjes. Al met al een geslaagde avond dankzij de inzet van onze waardevolle vrijwilligers. Over de rest van de avond hoeven we niet in detail te treden, de foto’s zeggen genoeg… Auf wiedersehen!

Bekijk hier alle foto’s:  https://we.tl/t-4b8Z5B1jmo