1-2, kijk dat zijn nou uitslagen waar we echt wat mee kunnen bij de TOTO. Waar Avereest door enkelen nog opgeworpen werd als potentieel periodepakker, waren er ook zeker een tientallen gokkers die winst op Avereest wel hadden zien aankomen. Maar niet alleen de punten voor de wedstrijd werden gister verdeeld, er werd ook eindelijk doelgetroffen. Maxim Muusse opende het Bruchterveldse bal, en dat was bepaald geen verrassing volgens de gokkende Bruchtervelder.

Toch gingen er slechts 2, of moet ik zeggen 4, met de volle polle vandoor. Good old Henk Reinders en de jonge voetbalfans Senn, Tijn en Just, hadden zowel de TOTO, als de uitslag en de eerste doelpuntenmaker correct. Zij staan daardoor de eerste 10 punten los.

Vanaf deze kant wensen wij de gokkers al het succes van de wereld, en zullen we om de 3/4 wedstrijden bij jullie terugkomen met een mooie update!

Zie hier de tussenstand.