Beste lezer, hierbij een update vanuit de jubileumcommissie.

Na het publiceren van de nieuwe speelschema’s voor het volgende voetbalseizoen door de KNVB hebben ook wij de verschillende data voor het 50-jarig jubileum kunnen vastzetten. Noteer het volgende alvast in de agenda:

  • 26 januari 2018: feestavond 
  • 2 juni 2018 t/m 9 juni 2018: feestweek

Er wordt momenteel door de betrokken commissies fanatiek gewerkt om deze feestavond en -week tot in detail vorm te geven. Hierbij geldt dat alle input welkom is – ook van u en jou! Loop niet langer rond met een geniale gedachte of een spannende suggestie. Schroom niet en stap op één van de commissieleden (zie voorgaande berichten wie dit ook alweer zijn ..) af. De jubileumcommissie heeft al meerdere uitdagende ideeën mogen ontvangen.

Het jubileum wordt niet alleen samen GEVIERD, maar het wordt ook samen GECREËERD!