Boeren Business Club op stap …

Gelukkig mocht het weer ………

Vorig jaar gooide Corona roet in het eten en kon de jaarlijkse feestavond van de BBC niet door gaan, maar dit jaar werd de draad weer opgepakt. Het feestje vond dit keer niet plaats in de kantine van de voetbal, maar aan de Noorwegenweg 11, industrieterrein Broeklanden. Eigenaar van Lamberink Logistiek B.V. , Gerrit Lamberink, wilde graag meedoen toen hem werd gevraagd of hij de feestavond wilde sponsoren.  De BBC leden werden ontvangen met koffie en cake in de bedrijfskantine van het bedrijf. Voor de invulling van de avond had Gerrit Lamberink een rondleiding op zijn bedrijf geregeld. Maar eerst heeft hij aan een ieder uitgelegd hoe zijn bedrijf tot stand is gekomen.

Lamberink Logistiek B.V. is een onderneming, die zich voornamelijk bezig houdt met de distributie van geconditioneerde goederen. In hoofdzaak zuivel producten. De BBC leden kregen een rondleiding in de immens grote hallen, die vol stonden met pallets zuivelproducten. Na de rondleiding was er een gezellig samenzijn onder het genot van een hapje en een drankje. Wij willen Lamberink bedanken voor de gastvrijheid en de goed georganiseerde avond!