Bruchterveld Jo17 tegen SP Daarle Jo17

een minuut stilte….

Bruchterveld begon de wedstrijd mooi aanvallend. Doordat Matthijs in het 16meter gebied onderuit werd gehaald kregen we een strafschop die door Tim mooi in de netten werd gewerkt. 1-0 in 3 minuten speeltijd.

Bruchterveld bleef mooi op de helft van de tegenstanders spelen, waar al snel weer gescoord werd. 2-0 Jorben , 3-0 Milan en 4-0 Thijs. Thijmen kreeg ook nog een vrije trap te verwerken en die had hij onder controle. We gingen de rust in met 4-0 .. das toch lekker!

“aan het weer zal het niet liggen” zeggen ze wel eens, maar ik denk dat het best warm was voor de jongens. Waardoor ze in de tweede helft het één een ander lieten liggen. Milan heeft nog wel weer gescoord, 5-0 is een mooie uitslag. De jongens achterin hebben goed hun best gedaan om geen tegengoal te krijgen en dat is gelukt. Weer 3 punten er bij!