Het einde van het seizoen nadert, maar we willen toch graag actief blijven, en voornamelijk gezellig, blijven met zijn allen. Dit vinden wij bij Tricolore een goed excuus om in de zomer twee avonden voetvolley te organiseren.

Dit zal gebeuren in toernooi vorm op de volgende vrijdagavonden: 22 juli & 19 augustus van 19:00 tot +-21:30 op ons mooie sportpark!

We spelen daarbij korte partijtjes 2 vs. 2 waarbij je het andere team uitschakelt wanneer je 10 punten hebt gescoord. Dit alles onder het genot van een lekker drankje uit de kantine!

Je kunt je opgeven voor één of beide data via het opgaveformulier, op de bar, in de kantine of bij Thijs Otten of Luuk Benjamins. Jouw team moet minimaal 2 spelers hebben en mag niet meer dan 4 spelers, ofwel 2 wissels, hebben. Inschrijving is GRATIS, prijzen zijn ONBETAALBAAR.

Hopelijk zien we jullie ook in de zomer weer terug op ons mooie sportpark.