Hallo allemaal,

De terrassen op sportlocaties mogen vanaf vandaag (19 mei) weer open, tussen 06.00 en 20.00 uur. Hiervoor gelden dezelfde regels als op andere buitenterrassen, zoals maximaal vijftig personen per terras en maximaal twee personen aan tafel op anderhalve meter afstand, tenzij het om mensen uit hetzelfde huishouden gaat. Ook geldt er een verplichte reservering van zitplaatsen vooraf.

Na intern beraad, tussen bestuur en kantinecommissie is besloten dat ons terras tot nader order niet wordt opengesteld, omdat de beperkende maatregelen van dien aard zijn, dat handhaving daarvan voor onze vrijwilligers niet te doen is. We zullen nog moeten wachten op meer verruimingen, minder beperkingen om tot opening van ons terras en/of kantine over te kunnen gaan.

We begrijpen dat dit besluit voor velen een teleurstelling betekent, maar op dit moment is het helaas niet anders.

Wat betreft het trainen, daarvoor geldt het volgende:

  • Trainen, zonder beperkingen, is toegestaan voor iedereen jonger dan 27 jaar.
  • Voor iedereen ouder dan 27 jaar is trainen in groepen van maximaal 30 personen weer toegestaan. Wel moet de 1,5 meter afstand worden gehouden van elkaar.
  • De kleedkamers, douches en kantine zijn gesloten
  • Het sportpark is gesloten voor publiek.

Het bestuur.