Opnieuw presteerde het vlaggenschip van vv Bruchterveld het om al vroeg in de wedstrijd op achterstand te komen, maar deze keer toonde het voldoende veerkracht en knokte zich alsnog naar een ruime overwinning.
Op een grauwe en waterkoude zaterdagmiddag begonnen de Tricolores vol overgave aan de thuiswedstrijd tegen vv Daarlerveen. De eerste kans was voor Niek Op ’t Ende met zijn vligende kopbal uit een corner die net voorlang het doel ging.
Aan de andere kant lag de eerste de beste kans erin. Een voorzet, een mis-timing van Tom en een kopbal van Björn Pannen betekende de 0-1.
Bruchterveld bleef de aanval zoeken, maar soms met teveel mensen en dus de verdediging verwaarlozend, zoals op rechts waar Tom onderuit ging, Richard veel te hoog stond en zo alle ruimte voor de snelle Pannen, die Niels Zagers diep stuurde, er was geen rugdekking en de 0-2 was een feit binnen 25 minuten. Wordt ’t dan weer zo’n middag?
Gelukkig viel de 1-2 kort daarop. Een fijne voorzet van Niek en een prima kopbal van Op de Haar als afsluiting.
Julian was met een harde schuiver dichtbij de 2-2, maar Karsten Knaken (zoon van Tjerja, wie kent ‘m nog?) had een knappe redding in huis. De 1-3 had zomaar kunnen vallen toen de bal uit een voorzet voor de voeten van Jeroen Marsman belandde, maar zijn inzet ging net langs de goede kant van de paal. Nog een vlammend schot van Benjamins, net over het doel, maar de rust kwam met een verrassende 1-2 stand.
Waar Daarlerveen de eerste helft zeker zo gevaarlijk was geweest als de Tricolores, was dit na de thee niet meer het geval. De gastheren domineerden de wedstrijd volledig en na zo’n 10 minuten viel dan ook de verdiende gelijkmaker. Een splijtende pass op Op de Haar, een harde voorzet en Op ’t Ende die de bal en zichzelf het net in lanceerde. Prachtige goal.
Op de Haar zag even later een hard schot nog langs de kruising zeilen en mocht toen samen met Gijs Odink plaatsmaken voor de beide Milans.
Het was slechts een paar minuten later toen Eggengoor werd aangetikt binnen de 16 meter door Melvin Hulsegge, die hiervoor een gele kaart en een penalty als straf uitgedeeld zag worden door de uitblinkende arbiter Mike Lippinkhof.
Benjamins zag z’n inzet vanaf 11 meter via de binnenkant paal in het net verdwijnen, 3-2.
Het inbrengen van de pure aanvallers Eggengoor en Veneman bracht meer elan in het team en de aanvalskracht werd verhoogd.
Met een kopbal uit een corner liet Benjamins z’n tweede van de middag noteren en het slotakkoord was voor Veneman die ook met het hoofd scoorde en zo de eindstand op 5-2 bepaalde.
Al met al een meer dan verdiende, maar ook zeer noodzakelijke overwinning voor de Tricolores vooral op basis van de goede tweede helft.
Maar opnieuw komen de krachten pas op gang als er een achterstand weggewerkt moet worden. Laat dit een les zijn voor volgende week, als er in en tegen ’85 Hardenberg moet worden aangetreden. Eerst de verdediging op orde, daarna pas gedoceerd aanvallen lijkt een een goed advies om mee te beginnen.
Na afloop een opgeluchte trainer Eshuis, die evenals uw reporter een uitblinkende Op ’t Ende aan het werk had gezien.
Klik voor het interview op deze link https://youtu.be/GrXgX-WwvPs
HR

