Thuis tegen Voorwaarts konden de Tricolores zich geen verder puntenverlies permitteren nadat de eerste twee wedstrijden verloren gingen. En zo geschiedde op een winderige Noppenweide….
Met de handicap van harde windstoten gingen de gasten de eerste helft van de wind af. Een harde wind mee hebben is echter niet altijd een voordeel. Veel diepe ballen waren kansloos met de wind eronder.
De eerste kans was dan ook voor Veneman namens de thuisploeg. Doelman Sander Berghuis was echter paraat.
Na amper 12 minuten moest Julian Smit helaas geblesseerd afhaken, Jorben de Lange was zijn vervanger en Milan E zakte een linie.
Na een half uur was het Boaz Mulder die de eerste dreigende actie namens de gasten in huis had, maar doelman Senne Lambers was er op tijd bij.
Een paar minuten later dé actie van de wedstrijd. De (25) jarige Snippe had een goede voorzet in huis en de alerte De Lange werkte de bal met de zool van de schoen met een soort van karate-actie achter de kansloze doelman Berghuis.
Vlak voor rust leek Voorwaarts de 1-1 te maken, maar arbiter Horstman constateerde een terechte buitenspelpositie, al waren de meningen daarover verdeeld.
De rust kwam met een verdiende 1-0 voorsprong voor de Tricolores.
Net na de rust twee keer onnodig geel voor aanvallers aan Tricolore zijde: Lesley op de Haar (een kekie aan Bove) en Milan E.
Meteen daarna was ’t weer Mulder met een dreigende actie. Opnieuw loopt ’t met een sisser af.
De beste kans van de tweede helft was voor Veneman. Een prima steekpass van de actieve Roeleveld bereikte de snelle Veneman, maar diens prima tegendraadse inzet werd op formidabele wijze gekeerd door keeper Berghuis.
Het laatste kwartier probeerde Voorwaarts wel meer druk te zetten, maar echt gevaarlijk werd men niet. Een hoogtepunt was nog wel de rentree van Niek op ’t Ende tien minuten voor tijd, na een jaar van afwezigheid vanwege een slepende blessure, operatie en ravalidatie.
Luc Roeleveld pakte nog geel, maar daarmee was ‘t wel over.
Geen geweldige wedstrijd van beide zijden, maar wel een verdiende overwinning voor de Tricolores, daar moesten zelfs de meest hardnekkige Voorwaarts-fans het wel mee eens zijn.
Volgende week uit naar Sportlust Vroomshoop, ook in het bezit van drie punten na drie wedstrijden. Weer een wedstrijd op zich.
HR
Na afloop nog de korte reactie van trainer Eshuis.
klik op deze link https://youtu.be/TtmjMiN0jAg

