Het zat de afgelopen seizoenen niet mee. Zeker vorig seizoen was nauwelijks een notitie waard.

Toch gaan we ook dit jaar weer een TOTO opzetten. Vorig seizoen besloten wij niet uit te keren op basis van 5/6 wedstrijden, maar namen we het besluit dat iedereen die vorig seizoen mee heeft gedaan dit jaar gratis kan deelnemen.

Dit waren maar liefst 30 deelnemers, nu nog te vinden via deze link. Dus sta jij hiertussen stuur dan Lara een berichtje voor het nieuwe TOTO-formulier. Sta je hier niet tussen kan je alsnog deelnemen dit seizoen, ook dit gaat middels een berichtje naar Lara.

Net als vorig seizoen willen we jullie aanmoedigen het formulier zo veel mogelijk digitaal in te vullen en op te sturen, al zullen er uiteraard ook een aantal fysieke kopietjes te vinden zijn in de kantine en staat het formulier ook tussen de downloads op de site.

Met behulp van het onderstaande schema moet iedereen probleemloos een digitale versie kunnen invullen.