De wedstrijd tussen vv Bruchterveld en SVVN was er eentje om de 4e plaats op de ranglijst.
Na een redelijk gelijkopgaande strijd was SVVN met de winnende vlak voor ´t einde de gelukkigste en behoud zo de vierde plek op de ranglijst stevig in handen.
De Tricolores hadden de heenwedstrijd in Nijverdal nogal klungelig en vooral onnodig verloren. Ze waren er dus op gebrand om deze wel te winnen, niet wetende dat ook deze editie onnodig verloren zou gaan.
De start was goed met een snelle treffer van Tom Bekman, na het voorbereidende werk van Kaj Mulder. Maar daarna moest Meerholz een paar keer redding brengen om de gelijkmaker te voorkomen.
De volgende kansen waren voor Smit en Odink, maar keeper Loohuis stond paraat.
De corners van SVVN waren gevaarlijk. Van rechts liet linkspoot Jimmy Scherphof ze gevaarlijk indraaien. Eentje ervan belandde op de tweede kruising. Maar een corner van de andere kant was Meerholz te machtig, hij kon er niet bij en Dylan ten Hove kopte snoeihard raak.
De 1-1 was meteen de ruststand.
Meteen na de thee had Smit de 2-1 na een goede solo op z’n schoen, maar de bal belandde in handen van Loohuis. Aan de andere kant de kans voor ten Hove na geknoei van Roeleveld op het middenveld, maar de spits trof alleen voor Meerholz slechts de paal.
Hierna aan beide zijden nog wat mogelijkheden, de meeste voo0r de Tricolores. Maar gescoord werd er door hen niet, echter wel door SVVN. Een domme overtreding op SVVN helft, een lange vrije trap en een kopbal van Teun Bakhuis die stuiterend zomaar in de lange hoek verdwijnt. Verdedigers en keeper staan erbij en kijken er naar.
Wederom met lege handen, daar waar het niet nodig is. Als je op een gelijkspel staat en dat is een redelijke afspiegeling van de wedstrijd, wees dan zuinig op dat punt en verwaarloos je verdediging niet onnodig, maar dat is wel wat er gebeurde.
Een totaal onnodige nederlaag derhalve die wel wat gespreksstof voor in de kleedkamer opleverde.
A.s. zaterdag mogen de Tricolores 45 minuten lang een 0-2 voorsprong gaan verdedigen uit de eerder dit seizoen afgebroken wedstrijd in Westerhaar tegen Voorwaarts.
Hopelijk is er van de nederlaag van vandaag geleerd en zijn eerst de punten heilig, pas daarna is er ruimtge voor individuele uitspattingen. De winst van de tweede periode staat op het spel.
HR
Na afloop had Eshuis de pest in en terecht. Klik op de link voor zijn commentaar. https://www.youtube.com/watch?v=79r-tXoft5k

