Vorige week woensdag 15 april was het dan eindelijk zover: twee van onze jeugdteams mochten hun hardloopschoenen aantrekken voor een wel heel bijzondere locatie. De Kidsrun in het stadion van FC Twente in Enschede stond op het programma!
Het was voor de spelers en begeleiders een mooie belevenis. De ontvangst vond plaats in het indrukwekkende stadion, wat voor velen al een hoogtepunt op zich was. In het stadion werden de teams die het meeste sponsorgeld hadden opgehaald in het zonnetje gezet en beloond met een mooie prijs!
Na een deze presentatie was het tijd voor het echte werk. De fanatieke lopers van de O8 lieten hun snelheid zien op de 1 kilometer, terwijl de bikkels van de O10 de uitdaging aangingen op de 2 kilometer.
Door vooraf sponsoren te werven hebben deze kanjers samen €715,- opgehaald, een mooie bijdrage voor de nieuwe trainingspakken voor de jeugd.
Namens v.v. Bruchterveld: ontzettend goed gedaan, toppers! We zijn trots op jullie inzet in Enschede.