Actiedag met Pasen!

Beste leden,

Helaas konden wij de actiedag op zaterdag 24 februari vanwege het slechte weer niet doorlaten gaan. Inmiddels hebben we een nieuwe datum gevonden, te weten: 2e paasdag, maandag 2 april.

Het programma zal nagenoeg gelijk zijn. We zullen starten om 13:00 uur met de Elfstadionnentocht en de kantine zal geopend zijn tot 19:00 uur. Uiteraard laten we de glühwein en de snert achterwege en ruilen we dit in voor iets wat meer bij deze tijd van het jaar past.

Graag willen we weten wie er allemaal meedoen aan de Elfstadionnentocht. Dit zijn elf verschillende voetbalspelen, waaraan alle jeugd uit Bruchterveld e.o. mee mag doen. Graag aanmelden vóór 25 maart bij:

Berjan Altena (berjan-altena@hotmail.com of 06-26701892).

Daarnaast gaan we ook een rommelmarkt/ruilbeurs organiseren. Iedereen heeft wellicht nog wel gebruikte voetbalschoenen, voetbalshirts, voetbaltassen of andere spullen op zolder liggen. Op 2e paasdag kun je voor slechts EUR 2.50 een tafel huren om deze spullen te verkopen aan of te ruilen met anderen. Graag aanmelden bij:

Marcel Rolfes (marcel-evelien@hetnet.nl) of
Robbert Reinders (robbertreinders@gmail.com).

Het belooft een mooie dag te worden en we hopen natuurlijk op zoveel mogelijke mensen!

Groeten,

Jeugdactiviteitencommissie – Commissie Kantinebeheer – Sponsorcommissie – Jubileumcommissie